Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА. ПРОКУРАТУРА №1. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 19:25

prokuratura

Як зазначали у своїх доповідях представники прокуратури та районних відділень поліції, на криміногенну ситуацію у місті значно вплинула економічна нестабільність у країні, а також кількість злочинців, що вийшли на свободу по «закону Савченко». Таких – близько 30-ти чоловік. Вже 6-ро з них знову потрапили «за грати». За словами керівника першої місцевої прокуратури Олександра В’юркова, найбільша кількість злочинів – крадіжки та грабежі.

Досі нагальною проблемою у Кривому Розі залишається гральний бізнес. Особливо – у Металургійному районі.

Найгострішою проблемою правоохоронців Довгинцівського району у прокуратурі назвали незаконний обіг наркотичних речовин та викрадення автомобілів. За інформацією членів координаційної наради, кримінальні справи за цими спрямуваннями роботи майже не доходять до суду.

На сьогоднішній день у районних відділеннях поліції існує суттєвий недобір особового складу. Так, у Металургійному, Довгинцівському, Інгулецькому та Широківському районах дефіцит кадрів коливається від 3-х до 12 чоловік. Одному працівникові цих відділень доводиться обслуговувати до 7-ми з половиною тисяч мешканців районів, що значно збільшує навантаження на правоохоронців. Проте вже найближчим часом цю проблему обіцяють вирішити за допомогою нових слідчих та оперативників, які пройдуть відбірковий конкурс, а також випускників вищих учбових закладів Міністерства внутрішніх справ.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank