Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВИЙ РІГ. ОБШУК У МІСЬКВИКОНКОМІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 19:29

gorispolkom

Сьогодні у міській раді Кривого Рогу прокуратура та фіскальна служба Дніпропетровської області проводить обшук у управлінні капітального будівництва та управлінні благоустрою і житлової політики. Крім цього, обшук триває в домівках керівників підприємств, причетних до легалізації 200-сот мільйонів бюджетних коштів. За словами Генпрокурора Юрія Луценка, у рамках розслідування перевіряється причетність до скоєння даного злочину міського голови Юрія Вілкула, його заступників та низки інших службових осіб та керівників підприємств.

Під час обшуку у приміщенні міськради правоохоронці вилучили документацію. Вона стосується тендерних закупівель та актів виконаних робіт.  Про це повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар.

Заступник міського голови констатував: робота двох управлінь міськвиконкому фактично паралізована.

Протягом 2016 року посадовці укладали договори на виконання робіт та надання послуг за бюджетні кошти, на суму понад 200 мільйонів гривень. Гроші мали йти на будівництво та ремонт, у тому числі шкіл, дитячих садочків та доріг. Частина цих грошей перераховувалась низці фіктивних підприємств, які, в свою чергу, безпідставно формували податковий кредит. В подальшому здобуті таким чином грошові кошти розподілялись між посадовими особами влади міста.

Заступник міського голови факти зловживань  категорично заперечив.

Натомість, у прокуратурі стверджують: факти оборудок вже підтвердили керівники підприємств. У справі фігурують не менше 12-ти підприємств.

Нагадаємо, обшук у стінах міськвиконкому проводиться не вперше. У січні працівники прокуратури Дніпропетровської області спільно з фіскальною службою вже вилучали тендерну документацію. Відкрите кримінальне провадження за ч.2-ю статті 364 та ч.1-ї ст. 212-ї Кримінального кодексу України. Наразі за фактом зловживання службовим положенням та ухилення від сплати податків тривають слідчі дії.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank