Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТРЕНІНГ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 19:31

medic

Організатори цього тренінгу спочатку пройшли навчання у Києві, зараз – інформують колег в регіонах. «Виявлення та профілактика неінфекційних захворювань» - тема, в епіцентрі обговорення якої дві основні проблеми: серцево-судинні захворювання та діабет. Адже у структурі основних причин смертності українців діабет – у четвірці найпоширеніших, а  серцево-судинна патологія у такому антирейтингу займає перше місце. Схожа статистика спостерігається і по Кривому Рогу. 
Тренінги для медперсоналу первинної ланки у Кривому Розі вже проводилися, говорить тренер Вікторія Василишина, проте, стосовно неінфекційних захворювань – організовуються вперше. Їх учасниками обрано сімейних лікарів тому, що вони із числа медпрацівників з потенційними пацієнтами контактують першими, тож і профілактика цих захворювань на даному етапі найбільш результативна.


Серед основних факторів, що сприяють  появі серцево-судинної патології – зайва вага та ожиріння, часті стреси і генетична схильність. Єдиним профілактичним методом залишається регулярне, щорічне проходження медогляду. При чому, дії мають бути неодмінно зустрічними: як з боку медиків, так і з боку пацієнта. А тренінг спрямований саме на відточування майстерності сімейних лікарів у цьому питанні. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank