Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АФРИКАНСЬКА ЧУМА. КАРАНТИН ТРИВАЄ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 19:33

afrikanska chuma

Від моменту виявлення останнього спалаху африканської чуми у Криворізькому районі минуло вже більше місяця. Тож 40-денний термін карантину на реалізацію м’ясної продукції на ринках міста спливає. Точну дати завершення карантину у Криворізькій райдержадміністрації називати відмовились, посилаючись на обласне керівництво. Натомість головний ветеринарний лікар Криворізького району, Михайло Сиверга, повідомив - карантин триватиме до 11 березня включно. У Держпродспоживслужбі Дніпропетровщини зазначили, карантинні заходи здійснються згідно інструкції.

Практично увесь Кривий Ріг, окрім району Інгульця, підпав під дію карантину. Ця дія припиниться на початку березня. А поки на ринках міста порожні прилавки там, де раніше була свинина. Ми проінспектували центральний ринок «Соцмісто» та запитали у криворіжців, що вони знають про африканську чуму та якому м’ясу надають перевагу.

Фахівці запевняють, що африканська чума для людей не страшна, а от на свиней діє летально. Продавчиня Клавдія торгує  м’ясом вже більше 20 років, ще до карантину жінка продавала свинину та яловичину.

Продавці запевняють, усе м'ясо на прилавках ринку проходить сувору перевірку.  У лабораторії, що проводить швидкі дослідження на ринку, не вистачає потрібного обладнання, тож за потреби більш глибокі аналізи проводять у області.

Загалом на Криворіжжі ліквідовано біля півсотні свиней.  Нагадаємо, карантин, окрім Криворізького району, також оголошено у Нікополі та Синельниківському районі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank