Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРША ПРЕМ’ЄРА НА ОНОВЛЕНІЙ МАЛІЙ СЦЕНІ ТЕАТРУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 19:57

Teatr otk_sez

На малій камерній сцені театру імені Тараса Шевченка до прем’єрного показу готова перша вистава. Ця частина споруди театру тривалий час використовувалася акторами та режисерами лише як майданчик для репетицій. Наприкінці минулого року її було відкрито після реконструкції. В театрах України залів з малою академічною сценою більше немає, тож Кривий Ріг, у цьому плані, перший розширив можливості для артистів і театралів. Скориставшись ними, колектив, наразі, готовий показати творчий результат.

11-го березня о 16-ій мала камерна сцена міського академічного театру драми та музкомедії імені Тараса Шевченка готова прийняти своїх перших глядачів. Цього разу шанувальникам театрального мистецтва пропонується музична вистава “Анатомія почуттів” (хореографічні ескізи до картини Павла Федотова “Сватання майора”). Відображений період – середина 19-го сторіччя.
Постановник вистави – головний балетмейстер театру, заслужена артистка України Тетяна Брисіна.

Новаторство творчої роботи над прем’єрою полягає у поєднанні вокалу, читання, інструментальної музики, фонограми та хореографії.
У виставі звучить багато музики, зокрема – романси. Для декого з акторів, не зважаючи навіть на багаторічний досвід роботи в театрі, саме цього разу буде своєрідний дебют.

Мала камерна сцена має свою специфіку і багато в чому відрізняється від великої. Найперше – завдяки особливості  розташування сцени та крісел майже впритул, глядач більш виражено відчуває ефект своєї присутності під час дійства. Вистава орієнтована на викликання у глядача відповідних асоціацій під час перегляду. І особливості саме малої камерної сцени, сподівається творчий колектив, у цьому допоможе.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank