Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЗЬКІ СПОРТСМЕНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КАРАТЕ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 19:01

karate

У Кривому Розі відбувся масштабний Чемпіонат міста з карате. До участі у ньому долучилися спортсмени з інших міст та вихованці федерацій східних єдиноборств нашого міста. Вже традиційно у числі переможців – спортсмени Криворізької міської федерації Шотокан карате-до. Зараз вони посилено готуються до Чемпіонату України, що відбудеться 19 березня у Києві.

Участь у міських змаганнях з карате принесла  Криворізькій федерації Шотокан карате-до золоті та срібні медалі у різних категоріях. Цю школу східних єдиноборств представляли близько ста спортсменів. Свої вміння показували не лише досвідчені спортсмени, а й починаючі зірочки східних єдиноборств. Для Ітімєнєвої Амалії це  перша участь у змаганнях. Вони принесли їй дві золоті медалі. Брати Сергій та Денис Мартинюки почали займатись карате майже одночасно. За їх словами, східними єдиноборствами почали займатись для того, аби вміти постояти за себе та своїх близьких.

Наразі спортсмени посилено готуються до Чемпіонату України з карате. Командне ката, за яке на останніх змаганнях спортсмени федерації Шотокан карате-до отримали “золото”, криворізькі каратисти покажуть на всеукраїнських змаганнях, розповів голова Криворізької федерації Шотокан-карате Олег Андрєєв. Нагадаємо, минулого року вихованці Криворізької федерації Шотокан карате-до ввійшли до складу Національної збірної України та виступатимуть на Чемпіонаті Європи, що відбудеться у травні в Чехії.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank