Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДРУГА КНИГА СЕРІЇ ЖЗК – «МОЯ ПАРТІЯ – КРИВБАС!» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 06 березня 2017, 19:55

books

У лютому громадські організації Кривого Рогу відкрили випуск серії ЖЗК – «Життя знаменитих криворіжців». Першою була збірка про відомого скульптора Олександра Васякіна. Другу упорядники серії вирішили присвятити екс-народному депутату Вадиму Гурову, який пішов з життя два роки тому. Презентація книги «Моя партія – Кривбас!» відбулася в музеї історії підприємства «Арселор.Мітал Кривий Ріг». Познайомитися з цією новинкою завітало багато гостей. Побували на заході і наші журналісти.

На презентацію другої книги серії ЖЗК – «Моя партія – Кривбас!», що проходила в музеї історії ПАТ «Арселор.Мітал Кривий Ріг», зібралося чимало криворіжців. Були серед гостей і літератори, і підприємці, прийшли й ті, з ким працював Вадим Гуров ще в мартенівському цеху. Проект ЖЗК отримав всебічну підтримку криворіжців, а реалізувати його вдалося завдяки підтримці громадських організацій міста, котрі і виступили ініціаторами.

Виступали представники комбінату, ветерани металургії, літератори і журналісти. Вадим Миколайович Гуров був непересічною людиною, його добре знали в різних професійних колах. Майже все своє життя присвятив обраній професії сталевара, на посаді народного депутата лобіював інтереси промислового Кривбасу. Автор збірки журналіст Валерій Гаєвський представив основні життєві віхи цього діяча, ледь уклавшись у 600  сторінок: дитячі роки, навчання в Дніпропетровському металургійному інституті, спортивні досягнення юності, закоханість у роботу біля мартенівської печі, законодавча діяльність. Вадим Гуров починав з підручного сталевара і піднявся до начальника цеху, який чудово знав всі тонкощі цієї справи. З теплом і вдячністю згадували роботу під його керівництвом ветерани металургії.

Учасники заходу познайомилися з експозиціями музею, які стали найкращою ілюстрацією до нової збірки. Згадали і депутатську діяльність Вадима Гурова, який чимало зробив для свого міста на цій посаді. Він же започаткував і турніри на кубок Гурова, і іменні стипендії, коли цей діяч пішов з життя, його починання швидко знайшли послідовників.

До збірки також увійшли спогади діячів, які разом із Гуровим розбудовували країну у переламні роки. Цю книгу оцінюють, як художньо-документальний роман, наклад у тисячу екземплярів планується розповсюдити по бібліотеках міста. Частину примірників отримають у подарунок і активісти підприємства. «Моя партія – Кривбас!», завжди гордо говорив народний депутат Вадим Гуров, і обов’язково доводив свою позицію не словом, а ділом. Чим і залишив по собі дійсно добру пам'ять серед своїх земляків.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank