Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА НІНИ ІВАНІНОЇ “СВІТ ЧЕРЕЗ ПАЛІТРУ” (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 07 березня 2017, 19:03

svit cherez_palitru

В Міському історико-краєзнавчому музеї відкрито персональну виставку картин Ніни Іваніної. За фахом Ніна Андріївна – художник-оформлювач. Працює у Криворізькому авіаколеджі, де успішно поєднує художню справу та керівництво музеєм закладу. Власні картини пише  впродовж 10-ти років. На рахунку художниці – дві персональні експозиції у Криворізькій міській виставковій залі. В історико-краєзнавчому музеї авторка представляє свої роботи вперше.

Малюванням Ніна Іваніна захопилася ще в дитинстві. Любов до зображувального мистецтва перейняла від батька. Експозицію “Світ через палітру” авторка готувала впродовж двох років. В ній відобразила свій жіночий погляд на красу оточуючого світу.

До виставки ввійшли понад 20-ть робіт, виконаних в техніках  живопис олією, акварель та графічний олівець. Щодо жанрового наповнення, представлені пейзажі, натюрморти та портрети. Серед написаного – реалістичні картини та фантазійні сюжети. Значне місце у творчості авторки займає національна тематика та любов до рідного міста.

Детальніше ознайомитися з творчістю криворізької художниці Ніни Іваніної можна, завітавши до міського історико-краєзнавчого музею. Експозиція  “Світ через палітру” діятиме впродовж місяця. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити