Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У КРИВОМУ РОЗІ ПРИВІТАЛИ ЖІНОК ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОГО РАЙОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 07 березня 2017, 19:07

8 ber_koncert

Щорічно низка країн відзначає свято весни та жіночої краси – 8 березня. І хоча спочатку цей день був започаткований як символ антисексизму та статевої рівності, сьогодні чоловіки прискіпливо вибирають подарунки, а представниці прекрасної статі приймають найщиріші побажання. У Кривому Розі святкування Жіночого дня традиційно розпочалося з Центрально-Міського району. На малій сцені академічного театру для прекрасної половини людства лунали пісні, вірші відомих класиків та щирі привітання сильної статі.

На Малій сцені театру напередодні Міжнародного жіночого дня – ніде яблуку впасти. Тут зібрались місцеві активісти, працівники Центрально-Міського райвиконкому та представники благодійних організацій. У цей день вони – не експерти, фахівці чи спеціалісти, а лише люблячі мами, сестри та кохані жінки.

Найактивнішим жінкам Центрально-Міського району вручили грамоти та квіти. Берегині – ніжні  та тендітні, але сильні духом. Саме жіноча половина взяла на себе чи не найскладніші ділянки роботи. Сьогодні жінки виконують відповідальну роботу у лікарнях, освітніх закладах, поліції та на передових позиціях у зоні бойових дій. Вони надихають на подвиги і не дозволяють пасти духом. У ці теплі, святкові весняні дні найщиріші побажання – для наших коханих та неповторних жінок. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank