Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МАНДРІВНА ВИСТАВКА “КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА” (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 07 березня 2017, 19:10

mandr vistavka

У школі сто одинадцять пройшла виставка – “Кожен має право знати свої права”. Замість дорослих екскурсоводів – учні старших класів. Замість стін музею – школа. Чи має право школяр не давати щоденник учителю, а вчитель - забирати щоденник з портфеля? Чи достатньо лище їжі та одягу для виховання дитини? На ці та інші питання відповіли учні за допомоги незвичної освітньої виставки.

Владислав Прокопчук – учень 10 класу 111-ї школи. У нього незвичне амплуа – один з екскурсоводів виставки “Кожен має право знати свої права”. Учень вперше виступає освітнім гідом. Для цього пройшов дводенне навчання в рамках Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Двадцять міст України. Двадцять один фотостенд. Більше ніж п’ятдесят тисяч глядачів. Сорок хвилин правової інформації. Тепер відома мандрівна виставка –  і у Кривому Розі. За її допомогою екскурсоводи вчили і вчилися.

Освітня виставка умовно розподіляється на три частини: історія, стандарти прав людини та права дитини згідно конвенціі ООН. Школярі-глядачі детально ознайомились зі своїми правами.

Організатори експозиції – Українська Гельсінська спілка з прав людини та громадська організація МАРТ. Одне з головних завдань – навчати, аналізувати та відстоювати права людини.

Педагоги сподіваються, що незвичний спосіб знайомства з правами людини допоможе вчителям, учням та батькам поважати один одного не тільки на території школи, а в повсякденному житті.