Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АRCELORMITTAL. ЗАЯВА З ПРИВОДУ БЛОКАДИ ЗАЛІЗНИЦІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 19:37

ARCELOR

Компанія АrcelorMittal стурбована можливими негативними наслідками блокади залізничного сполучення на сході України. Сьогодні, 9-го березня, офіційна заява з’явилася на веб-порталі компанії. Блокада постачань вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу несе загрозу стабільному енергопостачанню підприємства, а також забезпеченню сировинними матеріалами, необхідними для виробничої діяльності, говориться у повідомленні. АrcelorMittal є найкрупнішим іноземним інвестором в Україні. Телефоном ми зв’язалися з київським офісом компанії.

Східний регіон, як джерело постачань сировини, компанія “АрселорМіттал Кривий Ріг” втратила ще у 2014 р., і підприємство було вимушене перейти на імпортну сировину, проте наразі очевидний ризик збою імпортних постачань залізницею, заявили у компанії. 

В даний момент в енергосистемі України зберігається напружена ситуація, вже отримані рекомендації із зниження вжитку електроенергії. В ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” розробили кризисний план роботи в умовах надзвичайного положення в енергетиці. Технологічні служби цехів перебувають у повній готовності у зв'язку із загрозою віялових відключень електроенергії в Дніпропетровській області. Такі заходи вкрай негативно позначаються на роботі виробничих агрегатів і на стабільності роботі підприємства в цілому. 

Наразі всі структурні підрозділи метпідприємства працюють в штатному режимі. Проте у компанії не виключають: наслідком блокади може стати скорочення виробництва, адже вже зараз вугілля – в дефіциті. Запаси вичерпуються, і компанія стурбована можливими ризиками відносно майбутніх постачань. Компанія “АрселорМіттал Кривий Ріг” вживатиме усіх можливих заходів, щоб не допустити збоів ані у  виробництві, ані  у виконані договірних зобов'язань з експорту своєї продукції.

Нагадаємо, блокада залізниці триває від січня. Активісти, серед яких депутати-парламентарі та люди, що називають себе ветеранами АТО, блокують окремі ділянки залізниці. Вимога одна – припинити  торгівлю з окупованими районами Донбасу. Блокада, зокрема, стосується поставок вугілля, що видобувається не непідконтрольній частині Донбасу. Активісти штабу блокади заявили, що не мають наміру зупиняти її та здавати зброю. Торгівельну блокаду вже підтримали у багатьох українських містах, районних та селищних радах. Водночас, у різних містах збирають мітинги проти блокади Донбасу. Її критикує український уряд, не підтримує Союз промисловців та підприємців, багато приватних бізнес-компаній.

Як заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, щомісяця саме через блокаду Україна втрачає 2-4 мільярди гривень. Українське вугілля з Донбасу використовували у металургії і енергетиці, податки надходили до бюджету країни.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank