Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОРОЧІ ТВОРИ ШЕВЧЕНКА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 19:43

prorochi virshi

У ХХІ столітті Шевченка почали голосно називати пророком, в його творах українці шукають і знаходять описування нинішнього складного сьогодення. Які твори Кобзаря можна сьогодні вважати пророчими? – розмірковують та декламують шевченківські рядки криворіжці і вимушені переселенці, яких гостинно прийняв Кривбас.

Історія доводить, що коли країна переживає нелегкі часи, люди починають шукати підтримки в поетичних рядках та піснях. Протягом століть для українців світилом в боротьбі за волю залишався поет Тарас Шевченко. І зараз, коли Україна змушена протистояти багатьом випробуванням, кожен з криворіжців декламує свої рядки, котрі вважає пророчими.

Іншого Шевченка бачать ті, кого війна в АТО позбавила рідної домівки. Для них він зараз є мудрецем, котрий залишив найцінніші заповіти: берегти свій край, цінувати мир і злагоду, шукати єдності через порозуміння.

“Ми втрачаємо спокій, аби мати спокій, і ведемо війну, аби жити в мирі” – так пояснювали свою боротьбу відомі італійські повстанці ХVIV століття. Те ж саме можна сказати про нинішню Україну, і ці слова, вже в інтерпретації Шевченка, знаходять свій відгук в серцях тих, хто прагне жити в єдиній Україні.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank