Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАЦПОЛІЦІЯ: БЕРЕЗНЕВІ СВЯТА У КРИВОМУ РОЗІ ПРОЙШЛИ СПОКІЙНО (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 19:48

policia

У Кривому Розі відсвяткували Міжнародний жіночий день – 8 березня. Традиційно він супроводжується масовими заходами, на яких зазвичай не обходиться без конфліктних ситуацій та скоєння злочинів. Як зазначають у Криворізькому відділі поліції, святкування 8 березня у цьому році видалось досить спокійним. Хоча правоохоронці й були готові до посиленої варти, їх робота проходила у штатному режимі, повідомив перший заступник начальника Криворізького відділу поліції Микола Верповський.

На щастя, в загальному у місті масові заходи та святкування у вечірній час обійшлись без тяжких злочинів, але не без частки гумору. Кілька жінок, ображених на своїх чоловіків за те, що ті їх не привітали, звернулись до правоохоронців по справедливість.

З приходом весни Міністерство екології запровадило спецоперацію “Першоцвіт”. Але у Кривому Розі про результати роботи зі стихійними точками продажу перших квітів говорити поки що рано. Протоколів ми не складали, перевірятимуть місця продажу.

Хоча сам вихідний день 8-го березня пройшов відносно спокійно, напередодні свята у Кривому Розі розголосу набув обстріл швидкісного трамваю 7 березня. Пошкоджені вікна 4-х вагонів, .вартість збитків встановлюється.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank