Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СУЧАСНИКИ ПРО ШЕВЧЕНКА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 березня 2017, 19:51

shevchenko suleev

Протягом багатьох десятиліть твори Шевченка називали своїм дороговказом тисячі українців. Особливо шанували Кобзаря нащадки запорізьких січовиків, збереглася ця традиція й зараз. В домашньому міні-музеї  представника організації “Козацтво України” Сергія Сулієва портрет Тараса Шевченка – на почесному місці, саме його твори  наштовхнули на пошуки славетних предків. З шанувальником творчості поета зустрічалися наші журналісти.

Протягом останніх років представник ГО “Козацтво України” Сергій Сулієв займається вивченням історії українського дворянства, зокрема, і козацького походження. А наштовхнули на пошуки читані в дитинстві рядки славетного Кобзаря, який чимало творів присвятив славетним запоріжцям. Тому портрети Шевченка займають на одному із стендів чільне місце.  

Як тільки за часів незалежності почали з’являтися козацькі осередки, почав цікавитися долею нащадків славетних запорожців. Цікаво, що день народження Сергія Олександровича припадає на 9 березня, як у поета, якого дуже шанує, і в цьому вбачає Сулієв важливий для себе знак.

Сергій Олександрович певен: Україна таки відшукає шлях до миру и злагоди. І найціннішу підказку вбачає в рядках улюбленого поета.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank