Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБА ВІДЗНАЧИЛИ ПРИХІД ВЕСНИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 10 березня 2017, 19:01

diti invalidi_vesna

Їх називають сонячними, кришталевими дітьми. Ці теплі тендітні назви пов’язані  із проблемами, вадами  здоров’я. Таким людям потрібна особлива увага та піклування, а кожному публічному виступу вони радіють з особливим трепетом. Вихованці єдиного в місті дитячого будинку-інтернату раді підготували святковий концерт на честь приходу весни. Побували на заході і наші журналісти.

Вихованці Криворізького дитячого будинку-інтернату завжди раді зустрічати гостей, демонструвати свої навички та вміння. Те, що для звичайних людей здається дрібничкою, для таких діток – нове звершення. З нагоди приходу прекрасної пори року – весни в закладі влаштували святковий концерт, до якого старанно готувалися.

В інтернаті знаходяться 111-ть дітей, ще 9-ро відвідують денне відділення. Кожному з них, як і будь-якій людині, важливі увага та турбота, тим більше, що є й ті діти, які прикуті до ліжка чи інвалідного візка, їм постійно потрібна увага та піклування. Спілка бджолярів Криворіжжя “Травневий мед”  вже не один рік поспіль пригощає особливих дітей солодощами, фруктами та власною продукцією – медом. Тут переконані, займатись благочинністю може будь-хто, важливо – мати бажання та не лінуватись.

Своє маленьке весняне свято з піснями, танцями та віршами близько місяця готували педагоги разом із вихованцями інтернату. Світлані Стеценко вже 24 роки. Активна та життєрадісна дівчина брала участь майже у кожному номері, адже найбільше її захоплює мистецтво.

Вихованці інтернату раді спілкуватися, люблять демонструвати свої таланти та уміння, але є й ті діти, які прикуті до ліжка чи інвалідного візка, їм постійно потрібна увага та піклування.   В області налічується 5 таких дитячих будинків-інтернатів, у яких перебувають люди віком від 4-х до 35 років. Заклад фінансується з державного бюджету, але, тим не менш, постійно не вистачає засобів гігієни.

Стати волонтером та долучитися до благодійності можуть усі небайдужі. На сайті Криворізького дитячого будинку-інтернату час від часу оновлюється перелік потрібних речей у рубриці «Допомога», є всі контакти, аби уточнити деталі.  Крім цього, на базі будинку культури “Мистецький” 28-го квітня стартує аукціон, зібрані кошти з якого будуть направлені на потреби особливих дітей. У цьому гамірному світі важливо бути почутим, вихованці дитячого інтернату, як ніхто, знають, як це – боротись із недугами та посміхатись кожному дню.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank