Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ВОКАЛІСТІВ “СОЛОВЕЙКО” (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 10 березня 2017, 19:05

vokalisti soloveyko

У місті розпочався  міжрегіональний конкурс юних вокалістів “Соловейко”. Він 17-ий рік поспіль об’єднує дітей, які мають талант і бажання співати. Цього разу учасниками є не лише криворіжці, а й гості з Харкова, Каменського, а також учні музичних шкіл Нікополя та Лозуватки.

На початку весни Криворізький музичний коледж традиційно гостинно приймає наймолодших виконавців, для яких виступ у великій залі – справжня подія. Малеча налаштовується, хвилюється перед компетентним журі, але з усіх сил намагається виступити якнайкраще, бо ж не даремно так ретельно готувалися – підбирали і репертуар, і вбрання.

Конкурс проходить у два етапи: 10 та 11 березня. Учасники, як і зазвичай, виступають у  п’яти вікових категоріях. Перша – наймолодші, від 5 до 8 років. У складі журі – переважно викладачі вокалу, які оцінюють доволі прискіпливо. Щоправда, це стосується більш старших виконавців, але й виступи решти конкурсантів розглядають комплексно, тож лише добре співати – замало.

У поточному році ювілейні дати стосуються багатьох композиторів: Лисенка, Леонтовича, Шуберта, Гріка, Бетховена, тож у репертуарі конкурсної програми їх твори неодмінно звучатимуть, говорить Тетяна Мєсропова. Коледж має на меті розвивати ще й народний спів. І хоча учасників у цій номінації, поки що, лише п’ятеро зі 102, перспективу викладачі бачать. 

10 років поспіль журі конкурсу очолює професор Одеської національної музичної академії, заслужена артистка України Аліса Джимагорцян. Весняний період для Криворізького музичного коледжу особливо насичений на творчі події. І конкурс “Соловейко” – лише одна з перших.

З підсумками і переможцями конкурсу “Соловейко” журі визначиться у суботу, 11-го березня. Організатори пообіцяли: учасників відзначать дипломами та пам’ятними подарунками.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank