Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВИЙ ВИПУСК АЛЬМАНАХУ “СИМВОЛ” (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 19:26

almanah simvol

Приємною новиною для творчих кіл Криворіжжя стала дотація від міста на формування п’ятого випуску культурологічного альманаху “Символ”. Цей журнал голосно заявив про себе 6 років тому, для номерів відбиралися твори, як досвідчених, так і молодих письменників та художників Криворіжжя. “Символ” вже отримав високу оцінку фахівців в Україні та за кордоном, за кошти конкурсу “Громадський бюджет” вдалося випустити 4-й номер. Наразі велику кількість голосів набрала і наступна збірка “Символу”, котра ще в проекті.

Перша презентація культурологічного альманаху “Символ” відбулася у квітні 2011-го року, головною його ідеєю була підтримка творчих людей Криворіжжя. Свої твори вперше змогли представити у великому журналі не лише літератори, а й художники, музиканти та краєзнавці. Наступний, другий випуск “Символу” відкрив для багатьох маловідомі сторінки історії Криворіжжя: спогади про молодіжний центр “Сплав”, археологічні знахідки Криворіжжя, золотий час криворізької філателії, дивовижні витвори місцевих майстрів. Ґрунтовна і якісно сформована збірка одразу привернула увагу громадськості з усієї України.

І хоча наступним випускам довелося перечекати останні два роки випробувань, щоб знову заявити про себе,  і 4, і 5 номери журналу набрали достатню кількість голосів, щоб отримати кошти в проекті “Громадський бюджет”. У листопаді 4-й випуск здивував читачів оригінальними фантастичними романами, а 5-й обіцяє чимало новинок для дітей та підлітків.

Враховуючи вагомий досвід редакторів, можна сподіватися, що у визначений термін вони таки упораються. Тим більше, що на вихід цього номеру вже давно з нетерпінням чекають і автори, і читачі. А твори ретельно відібрані, з урахуванням оцінок редколегії.

Як відзначила головний редактор альманаху Тетяна Мелехова, кожен випуск “Символу” отримував і захоплені, і критичні відгуки. Втім, всі помилки організатори враховували і вдосконалювали свою роботу. І те, що цей журнал продовжує відкривати нові дивовижні таланти не лише для України, а й для зарубіжжя, вважають виконанням своєї найголовнішої задачі, яку ставили перед собою 6 років тому.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank