Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ТА ПОДАТКОВА ПРИЙШЛИ З ОБШУКАМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 19:52

prokuratura

Сьогодні прокуратура Дніпропетровської області та фіскальна служба провела обшуки у приміщеннях низки криворізьких підприємств. Нагадаємо, 2 березня прокуратура та податкова провели обшук у міськвиконкомі і вилучили тендерну документацію. Як ми повідомляли раніше, правоохоронці зараз встановлюють причетність деяких керівників підприємств та посадовців Кривого Рогу до відмивання 200-сот мільйонів бюджетних коштів.

Прокуратура та податкова Дніпропетровської області проводить обшуки на двох підприємствах – “Криворіжіндустрбуді” та “Криворіжелектромонтажі”. Вхід на другому та третьому поверхах будівлі “Криворіжіндустрбуду” охороняють спецпризначенці. Під прицілом силовиків та фіскалів – економічний відділ та бухгалтерія. Що саме шукають – поки що невідомо, тривають слідчі дії, відтак не можуть нічого прокоментувати, говорить  Павло Киренко, прокурор прокуратури Дніпропетровської області.

За словами працівників “Криворіжіндустрбуду”, обшук на підприємстві роботі колективу не перешкоджає. Нагадаємо, як повідомлялося на офіційному сайті обласної прокуратури, співробітники прокуратури та податкової перевіряють причетність низки посадовців та керівників підприємств Кривого Рогу до легалізації 200-сот мільйонів бюджетних коштів, які мали піти на ремонт доріг, навчальних закладів та дитячих садочків міста. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank