Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У КЗОШ №1 ВІДКРИЛИ МЕМОРІЛЬНУ ДОШКУ АРТЕМУ ЩЕРБИНІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 березня 2017, 19:52

memdoshka verbini

Вже три роки на території України тривають бойові дії. За цей час при обстрілах загинули більше трьох тисяч військовослужбовців. На жаль, серед них – вже 119-ть криворіжців. На їх честь у Кривому Розі називають вулиці та встановлюють меморіальні дошки на будівлях, де вони проживали або вчилися.

У Криворізькій загальноосвітній школі №1 урочисто відкрили меморіальну дошку у пам’ять про свого випускника Артема Щербину. Він загинув 22 січня 2015-го року під Авдіївкою. По собі криворізький герой залишив трьох дітей, матір Ольгу та дружину Тетяну. Вона має що розповісти про свого чоловіка, але не на камеру – не може стримати сліз.

На подвір’ї школи Артема Щербини людно. Вшанувати пам’ять героя зібрались учні, вчителі, друзі та родина загиблого атовця. За словами директора школи Любові Тагієвої, Артем з відзнакою закінчив учбовий заклад, і зараз у шкільному музеї на його честь відкрито куточок, де зберігаються речі героя – особова справа, додаток до атестату та фотографії.

До початку Революції Гідності Артем Щербина працював у воєнізованому загоні гірничорятувальників. У 2013-му брав участь у Євромайдані у Києві та Кривому Розі. 26-го листопада 2014-го він вступив до лав Збройних Сил та відправився на Схід України, аби захищати майбутнє своїх дітей та держави. У 20-тих числах січня 2015-го року у запеклих боях під Авдіївкою загинули 12 бійців. На жаль, серед них були двоє криворіжців – Артем Щербина та Олександр Чумаченко. Як згадують рідні та друзі Артема Щербини, чоловік був активним не лише у політичному житті, але й долучався до громадських ініціатив, вів здоровий спосіб життя та займався спортом. У їх пам’яті він назавжди залишиться таким – люблячим батьком та вірним другом. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank