Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТВОРЧІ ПЕРВОЦВІТИ КРИВОРІЖЖЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 березня 2017, 19:59

tvorchi pervocviti

Вже традиційним на Криворіжжі є міський конкурс дитячої літературної творчості “Первоцвіт”, в якому беруть участь учні початкових класів. Юні таланти до такого творчого змагання починають готуватись з 1-го вересня, продумують тему та пишуть поезію чи прозу, а вже навесні журі обирає переможців у 5-ти номінаціях. Цьогоріч у районному турнірі брали участь близько 240 учнів 2-4 класів, на міський рівень потрапили 43 дитячі твори. Та лише 5 учнів здобули першість, а 15 стали призерами конкурсу.

Вже 10 рік поспіль юних майстрів слова збирає міський конкурс дитячої літературної творчості “Первоцвіт”. У палаці культури “Мистецький” неабияк людно, на урочисте нагородження призерів та переможців прийшли фіналісти творчого змагання, які з задоволенням діляться власними здобутками.

Твори юних письменників 2-4-х класів пройшли 3 етапи відбору: шкільний, районний та міський. У першому брали участь біля 3 тисяч учасників, у другому – близько 240, та на розгляд журі третього, міського етапу були відібрані  роботи 43-ох учнів. Конкурсні роботи представлені у вже традиційних номінаціях: “Діти за мир, за єдину Україну”, “Мій рідний край”, “Думки дітей про все на світі”, “Усмішка” та “Твір за прислів’ям”.

Спеціально до конкурсу була випущена 10 ювілейна збірка “Первоцвіт”, у яку ввійшли поезія та проза переможців, а також ілюстрації школярів до цих творів. Очолює збірку автобіографічний  вірш “Не йди” Заріцької Катерини, в якої майже вся родина військові, дівчина з нетерпінням чекає повернення тата із зони АТО.

На урочистому заході нагородження переможців  та призерів літературного конкурсу виступали творчі колективи. Журі визначило 5 переможців у спеціальних номінаціях та 15 призерів. Крім цього не лишились осторонь й автори малюнків та ілюстрацій до збірки “Первоцвіт”. Вони отримали грамоти та збірку із власним твором.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити