Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3011 (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 березня 2017, 19:04

3011 vidkr_dveri

Цього року Національна гвардія відзначає третю річницю свого існування. З початком активних бойових дій на сході України нацгвардійці пліч-о-пліч зі збройними силами України знаходяться на передових позиціях, проте, не забувають і про збереження громадського порядку на мирних територіях. У Кривому Розі солдати військової частини 3011 майже щодня виходять на патрулювання спільно з правоохоронцями. Сьогодні про службу у лавах Нацгвардії військовослужбовці розповіли школярам, ліцеїстам та курсантам.

Сьогодні на подвір’ї військової частини 3011 – справжній ажіотаж. На День відкритих дверей зібралися учні кількох шкіл, ліцеїсти військового коледжу та курсанти авіаколеджу. Хлопці та дівчата зацікавлено розглядали автомати, тримали у руках гранатомети, вчилися наводити зенітні установки та фотографувалися на фоні бронетранспортеру.

На сьогоднішній день Національна гвардія здійснює відбір на військову службу за двома видами – строковою службою та за контрактом.  Більшість нинішніх військовослужбовців продовжують сімейні традиції. Нацгвардієць Сергій Полегенько спочатку проходив службу у Дніпрі, а зараз перевівся до військової частини 3011, аби бути ближче до сім’ї.

Хоч сьогодні на сході нашої країни ще тривають бойові дії, з кожним днем армія стає сильнішою. Адже її головна мета – захистити рідну землю та показати усьому світові, що українські військові – справжні чоловіки та патріоти. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank