Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЗЬКІ ВІЙСЬКОВІ АГІТУЮТЬ ДО СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 березня 2017, 19:07

fleshmob viyskovi

Військові нацгвардії агітували криворізьких чоловіків до  служби за контрактом у військовій частині 3011, що в Кривому Розі. У центрі міста пройшов невеличкий флешмоб, присвячений третій річниці створення структури. Військовий оркестр виконував патріотичні козацькі пісні у парку ім. Мершавцева та біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Виконанням козацької патріотичної пісні “Запорізький марш” нацгвардійці військової частини 3011 привертали увагу криворіжців. До третьої річниці національної гвардії України вже вкотре військові виходять на вулиці міста, агітуючи на контрактну службу.

Лейтенант Сергій Калініченко за строковою службою потрапив у тоді ще внутрішні війська МВС України, а нині Нацгвардію. Пізніше чоловік підписав контракт. А тепер й сам закликає чоловіків віком від 18 до 40 років вступати до лав нацгвардії, безпоседньо до військової частини 3011, за контрактом. 

Напередодні у військовій частині нацгвардії 3011 відбувся День відкритих дверей, тож всі бажаючі не лише отримали відповіді на запитання, а й відчули атмосферу військових буднів на собі.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank