Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ АНДРІЮ КРАВЧЕНКУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 березня 2017, 19:21

memdoshka kravchenko

Андрій Іванович Кравченко прожив недовге життя – 43 роки. Криворіжець був розвідувальником-гранатометником розвідувальної роти 17-ї окремої танкової бригади, молодшим сержантом Збройних Сил України. Та життя Андрія Кравченка обірвалось при виконанні військового обов’язку на Сході країни, коли розвідувальна група потрапила у засідку. Спочатку тіло загиблого поховали як невідомого на Краснопільському цвинтарі Дніпра, та завдяки спільним пошукам побратимів та матері, наприкінці 2016-го його перепоховали у Кривому Розі. Пам’ятають про бійця, колишнього учня, і в стінах 28-ї школи, там сьогодні відкрили меморіальну дошку.

На подвір’ї Криворізької загальноосвітньої школи №28 людно, та не весело. Зазвичай тут проходять святкові лінійки, а сьогодні школярі вишикувались, аби вшанувати пам’ять колишнього учня школи, загиблого бійця Андрія Івановича Кравченка. На фасаді навчального закладу йому відкрили меморіальну дошку. Класний керівник Андрія Кравченка завжди теплими словами згадує колишнього учня.

Найбільше втрату сина переживає мати, Лідія Кравченко. Жінка й досі не стримує емоцій та сліз. Зв’язок із ним обірвався у вересні 2014 року. Завдяки невпинному пошуку, наприкінці 2016-го Андрія Кравченка, якого поховали як невідомого, перепоховали у Кривому Розі.

Після освячення меморіалу школярі та небайдужі криворіжці, знайомі та рідні Андрія Кравченка поклали квіти до пам’ятної дошки. Учень 6-го класу, Михайло Драчук, знав особисто загиблого бійця й досі не стримує сліз. Напередодні знакової дати для рідних бійця, 26-го березня,  Андрію Івановичу Кравченку мало б виповнитись 46.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank