Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГОЛОВНИЙ ЛІКАР-ГЕНЕТИК КРИВОГО РОГУ РОЗПОВІВ ПРО ОСОБЛИВОСТІ СИНДРОМУ ДАУНА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 березня 2017, 19:30

genetik sindrom

Останні кілька років у європейських країнах люди з діагнозом “синдром Дауна” повноцінні члени суспільства. Вони їздять за кермом, отримують вищу освіту та народжують здорових дітей. В Україні ж суспільство усе ще з обережністю ставиться до “сонячних” людей, проте, робить великі кроки їм назустріч.

За останні кілька років на Дніпропетровщині кількість людей з синдромом Дауна зменшилась майже вдвічі. Про це на прес-конференції до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна розповів головний лікар-генетик Кривого Рогу Микола Веропотвелян. За його словами, сучасні методи діагностики дозволяють не тільки виявити аномалії на ранніх строках вагітності, але й прорахувати генетичну сумісність майбутніх батьків.

Говорити про спадковість синдрому Дауна однозначно не можна, адже існує багато факторів, які впливають на формування цієї генетичної аномалії. Проте, як зазначив лікар-генетик, ризик народити “сонячну” дитину жінкам після  30-ти років значно підвищується.

Сьогодні в медицині існує кілька способів діагностики розвитку синдрому Дауна. За словами Миколи Веропотвеляна, виявити ознаки цієї аномалії можна під час 10-го-14-го тижня вагітності. Лікар-генетик радить усім жінкам бути уважними до свого здоров’я та здоров’я майбутньої дитини, адже вчасне звернення та лікування може запобігти розвитку важких хвороб. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank