Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
30-РІЧЧЯ МІСЬКОЇ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 березня 2017, 19:08

vet organiz

Цьогоріч ветеранська організація Кривого Рогу відзначила своє 30-річчя, знакові урочистості проходили у березні в усіх районах міста. На сьогоднішній день міська організація нараховує більше 180 тисяч учасників: колишні фронтовики, працівники тилу, Герої Соцпраці, діти війни, воїни-інтернаціоналісти. Найактивніших представників обласна та міська влада відзначили грамотами та нагородами.

Для старшого покоління 30-річний ювілей ветеранської організації є дуже важливим  святом, адже колишні фронтовики та працівники тилу присвятили чимало років громадській роботі, піклуванню про ветеранів, патріотичному вихованню молоді. Зараз на зміну учасникам бойових дій приходять криворіжці, які мають статус дітей війни, їм теж є що розповісти школярам, охоче долучаються до численних заходів. За це особливо подякував ветеранам міста Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху Кривого Рогу нагрудним знаком «За заслуги перед містом» 1 ступеню було відзначено голову Тернівської ради ветеранів Віктора Бурдієнка, відзнаку 2 ступеню отримала голова ради ветеранів Металургійного району Євгенія Філоненко, орден  3 ступеню під оплески присутніх вручили голові первинної організації ветеранів житлового масиву «Даманський» Тетяні Борщовій та членам Центрально-Міської ради ветеранів Броніславу Миколаєву та Олександру Юзапову. Чимало активістів були відзначені також грамотами обласної ради ветеранів та подяками виконкому Криворізької міської ради. Згадували в цей день і тих, хто стояв у витоків створення ветеранських осередків.

Створення ветеранських осередків в середині минулого століття припало на той час, коли колишні фронтовики прагнули й надалі підтримувати свою країну. Поїздки по місцях бойової слави, зустрічі з молоддю, спогади в колі однополчан – чимало гарних традицій у Кривому Розі збереглося і до сьогодні, чим особливо пишаються ветерани міста.

Для активістів ветеранського руху отримані відзнаки та нагороди особливо цінні, адже вони є своєрідним підтвердженням того, що їх діяльність оцінило  місто. Як і соціальна підтримка, і реабілітаційна допомога, чим стараються охопити всіх ветеранів, котрі того потребують. Музичні подарунки підготували для іменинників і творчі  колективи. Так що спілкування в тісному колі на честь свята видалося дуже теплим і щирим.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити