Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ ПАМ’ЯТІ А. ПЕТРОВА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 березня 2017, 19:11

boks

Сьогодні у Кривому Розі стартували всеукраїнські змагання з боксу, присвячені пам’яті заслуженого тренера, 6-тикратного чемпіона України Анатолія Петрова. На турнір приїхали кращі боксери з 15-ти областей. Серед учасників – вихованці Криворізької федерації боксу.

Турнір пам’яті Анатолія Петрова у Кривому Розі проводиться вже вдруге. Минулого року на міжнародних змаганнях боксери боролися за право виступати на Олімпійських іграх у Бразилії, цьогоріч призери турніру зможуть отримати звання кандидатів у майстри спорту

Змагання вже вдруге проходять у спортивно-оздоровчому комплексі «Ескоріал». За перемогу 70 учасників зі всієї України віком від 18-ти років будуть боротися впродовж трьох днів.

На цьогорічних змаганнях спортивний клуб «Молодість» представлятимуть 4-ри спортсмени – у категоріях до 70 кілограм Денис Шимко, Данило Асанов, Ілля Касянчук та Дмитро Тихонов у категорії 75 кг.

Наразі для членів Національної збірної України з боксу триває підготовка до Чемпіонату Європи. Як розповідає тренер криворізьких боксерів, тренування відбуваються по спеціальній програмі національної збірної. Свою майстерність спортсмени Кривого Рогу покажуть на турнірі Мангера  у Херсоні, що відбудуться 18 квітня. Там буде відбиратися команда, яка захищатиме український прапор на Чемпіонаті Європи. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank