Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ІЗ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 березня 2017, 19:21

energozber kr

Проект по тепло- та енергозбереженню вартістю близько семисот тисяч євро. Кривий Ріг став одним із переможців DEMOUKRAINADH.  Європейські фахівці спільно з криворізькими  планують модернізувати обладнання Криворіжтепломережі, замінити котельні на станції Батуринська та встановити індивідуальні теплові пункти на будинках. У міськвиконкомі обговорили перспективи, а в  підприємстві «Криворіжтепломережа» проаналізували фронт робіт.

У Криворізькому міськвиконкомі відбулась робоча зустріч міського голови з фахівцями проекту DEMOUKRAINADH шведської компанії AF Industries, що займається енергозбереженням. Кривий Ріг – одне із міст переможців проекту.

Проект вартістю близько семисот тисяч євро спрямований на модернізацію підприємства «Криворіжтепломережа». Повністю замінять 3 котли: один на біопаливний, два інших – на газові на станції Батуринська, а також модернізують теплові мережі, встановлять індивідуальні теплові пункти на будинках криворіжців.

Збереження екології, збільшення коефіцієнту енергоефетивності та економія коштів мешканців – провідна мета керівництва міста. Співпраця із Північною екологічною корпорацією по впровадженню пілотних проектів у Кривому Розі продовжується.

Вже цього року в рамках проекту буде встановлене деяке обладнання, а до кінця наступного, переконують закордонні гості, підприємство «Криворіжтепломережа» повністю модернізують. Окрім Кривого Рогу, такий проект запроваджений ще у 20 містах України.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank