ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ПИТАНЬ БЛАГОУСТРОЮ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 березня 2017, 19:39

gorispolkom

Долучитися до змін міста може кожен криворіжець. У міськвиконкомі вже вдруге обговорили проект документу, який регламентує видачу дозволу, переоформлення чи його анулювання для порушення об’єктів благоустрою під час проведення робіт на дорогах, тротуарах, із зеленими насадженнями. Розробники приймають зауваження та пропозиції  проекту регуляторного акту до 7-го квітня. Документ розглянуть на квітневій сесії Криворізької міської ради.

У міськвиконкомі вже вдруге відбулись громадські обговорення проекту регуляторного акту, пов’язаного з порушенням об’єктів благоустрою та отриманням дозволу на його проведення. Мова йде про будь-які ремонтні чи аварійні роботи.

На початку грудня минулого року був оприлюднений проект регуляторного акту, розроблений управлінням благоустрою та житлової політики, розвитку підприємництва та управлінням з питань надання адміністративних послуг.  Відтоді було розглянуто 14 пропозицій, 12 з яких ухвалили.

Марина Гринько додала, перед початком робіт підприємець має вказувати заплановані терміни їх виконання. За дотриманням порядку слідкуватиме інспекція з благоустрою. Примітно, що під час самого обговорення представників інспекції не було. Своє бачення з приводу змін до документу криворіжці зможуть внести до 7-го квітня, звернувшись до розробників та виконкомів райрад. Вже на квітневій сесії міськради регуляторний акт розглянуть.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank