Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
“ХОЧУ ЖИТИ”: У КРИВОМУ РОЗІ ПРОЙШОВ МІТИНГ НА ЗАХИСТ ТВАРИН (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 23 березня 2017, 19:42

zoozahist

Криворізькі волонтери вже вдруге приєдналися до всеукраїнської акції на підтримку законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманного поводження з тваринами”, а саме – про посилення відповідальності за жорстоке поводження з чотирилапими. Під стінами міськвиконкому зоозахисники вийшли на мирний мітинг, аби привернути увагу міської влади та громадськості до проблем з бездомними тваринами та жорстокості по відношенню до них.

У Кривому Розі проблемами безпритульних тварин опікується благодійна організація “Промінь життя”. У цьому році вони вже вдруге приєднуються до всеукраїнської акції на підтримку змін до законопроекту 5119-1, що передбачає кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. За словами волонтера організації Юлії Маслюк, з понівеченими тваринами їм доводиться стикатися чи не щодня.

16 січня представники благодійної організації “Промінь життя” написали кілька звернень до управління благоустрою та житлової політики. За словами активістки Галини Ткаченко, ніякої чіткої відповіді у міськвиконкомі досі не надали.

Безпритульні тварини – це проблема людей. На цьому наголошують криворізькі зоозахисники. Не дивлячись на те, що минулого року між міською владою, представниками ветмедицини та зоозахисною організацією був підписаний меморандум про співпрацю, у Кривому Розі досі немає притулку для тварин, а деякі приватні ветклініки наживаються на операціях зі стерилізації, які оплачуються за рахунок бюджету міста. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank