Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТРЕТЯ РІЧНИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 18:19

den nazgvardii

Три роки тому, у березні 2014-го, в Україні з підрозділів колишніх внутрішніх військ створено нову військову структуру – Національну гвардію. З початком бойових дій на сході України вони займали передові позиції та стояли на захисті своєї країни. 26 березня військовослужбовці Нацгвардії відзначають  своє професійне свято. До цього дня в Україні вже традиційно проходять паради та святкові концерти.

Напередодні професійного свята у військовій частині 3011 Національної гвардії України урочисто привітали військовослужбовців, а деяких з них – і з підвищенням військового звання. Пам’ять мужніх товаришів по службі нацгвардійці вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу комбригу Олександру Радієвському.

На святковий концерт до палацу культури “Мистецький” військовослужбовці частини 3011 вирушили колоною під музичний акомпанемент військового оркестру.

До святкування Дня Національної гвардії військовослужбовці влаштували виставку техніки, яка неодноразово побувала у зоні бойових дій. 19-річний механік Владислав Бабич вже два роки служить у Нацгвардії за контрактом і з любов’ю розповідає про свою бойову машину – каже, якщо її доглядати, ніколи не підведе.

Через кілька тижнів військовослужбовці частини 3011 Нацгвардії знову відправляться у зону АТО. А у цей святковий день ці мужні чоловіки та тендітні жінки приймають найщиріші привітання, серед яких головне – побажання мирного неба.

На завершення для нацгвардійців влаштували святковий концерт. На сцені виступали найкращі творчі колективи міста та самі військовослужбовці.  Гасло “Честь. Мужність. Закон” сьогодні для них –кредо життя. І вони щодня це доводять, захищаючи громадян як на передовій, так і на мирній території. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank