ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КНУ. ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 18:21

knu konf_nauk

У державному вищому навчальному закладі “Криворізький національний університет” триває робота Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих учених з проблематики енергоефективності у гірничо-металургійному виробництві. На конкурсі студентських наукових робіт з напрямку “Гірництво”, що проходить у рамках конференції, побували наші кореспонденти. У роботі конференції беруть участь студенти та молоді науковці із 12-ти вітчизняних вишів. Представлено понад сто доповідей.

Криворізький національний університет уже протягом тривалого часу є своєрідним майданчиком інтелектуального ринку у царині новітніх досліджень та ідей, що стосуються енергоефективності базового для нашої економіки гірничо-металургійного комплексу. Як переконує досвід, значна частина наукових розробок має цінне практичне значення.

Серед новацій, запропонованих молодими вченими для розвитку гірництва в сучасних умовах, – технології відновлювальної енергії у гірничо-металургійній галузі, електробезпека.

Про тематику робочих засідань у секціях можна судити з назв аспектів, що там розглядаються: “Фізичні та віртуальні моделі електротехнічних пристроїв”, “Енергоефективність електромеханічних систем та комплексів, теплоенергетика”, “Практичні втілення наукових праць у виробництво, визначення переможців в інтелектуальних вдосконаленнях технологій – шляхи до стимулювання молодої технічної еліти країни”.  У головному виші Кривбасу таку освітню наукову методологію вважають стратегічною і перспективною.

У наступні дні конференції – змагання молодих науковців з геології та комп’ютерних інтелектуальних систем і мереж. У програмі конференції також оглядові екскурсії на шахти та кар’єри Криворізького басейну. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank