Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ БІЙЦІВ АТО (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 24 березня 2017, 18:23

adapt ato

В Україні триває обговорення Концепції соціальної адаптації учасників бойових дій на 2018-2022 роки. Документ розробляє Мінсоцполітики спільно із громадськими організаціями. У Кривому Розі понад 2 тисячі учасників АТО. Всім їм після демобілізації потрібна різного напрямку підтримка, аби адаптуватися до умов мирного життя. Днями завершив роботу проект “Школа лідерства для учасників  бойових дій”.

Ті, хто повернувся із зони бойових дій, зазвичай адаптуються до мирного життя складно, навіть підтримки рідних буває замало, щоб знову відшукати своє місце в суспільстві. У ГО “Центр розвитку лідерства” розробили спеціальний проект, який допоміг би демобілізованим адаптуватися. У Кривому Розі представники державних установ, громадських та волонтерських організацій зібралися на засідання, аби спільно обговорити найважливіші аспекти Концепції і напрямки подальшої роботи.

Наразі ця організація у Львові, Києві та Кривому Розі координує роботу із обговорення Концепції соціальної адаптації атовців,  обговорення триває зараз в різних містах України. У Кривому Розі особливу увагу приділяють питанню щодо профадаптації, працевлаштування та отримання освіти.

Навчання, здоров’я, працевлаштування – основні проблеми, з якими стикаються сьогодні учасники бойових дій на Сході України. Спеціалісти дійшли висновку, що первинною має бути психологічна допомога, а вже потім – все інше.

Передбачається, що вже за декілька місяців у Мінсоцполітики буде внесено остаточний варіант тексту Концепції соціальної адаптації учасників бойових дій на 2018-2022 роки. А поки триває її обговорення та вдосконалення.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank