Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 27 березня 2017, 19:00

books

Криворізька філія дитячої бібліотеки № 9 обслуговує близько 2,5 тисяч юних читачів, асортимент літератури доволі широкий: від класики до сучасних детективних та фантастичних  романів. До тижня дитячого читання працівники закладу підготували зустріч з криворізькою поетесою Любов’ю Барановою, ії поетична лірика популярна у підлітків. Любов Олександрівна друкувалася в журналах Криворіжжя, Дніпропетровщини та Кіровоградщини, є членом Асоціації літераторів міста. Поетеса зізнається, що підлітки навіть розуміють ії вірші навіть краще, ніж дорослі, а для маленьких читачів у неї є інші збірочки.

Підлітки охоче задавали питання, цікавилися, як створюються образи віршів. Побутує думка, нібито сучасні діти рідко беруть до рук книжки, та й то  переважно фантастику й фентезі, але це не зовсім так. Вони завжди раді повірити у казку, долучитися до світлих емоцій, яких так бракує в сьогоденні.

Сьогодні бібліотекарі та педагоги роблять все можливе, щоб підтримувати інтерес дітей до книги. Конкурси, вікторини, шаради, літературні подорожі – все це має успіх. У 9-й бібліотеці на тиждень дитячого читання заплановані й інші цікаві заходи, буде й презентація книжкових новинок, які фонди продовжують отримувати від області.

Так, незважаючи на  широкий вибір комп’ютерних ігор та фільмів, нинішні діти – або, як їх інколи називають – покоління-некст, все одно тягнуться до друкованого слова. Адже шукати  розгадку таємниць минулого або читати розповіді про кругосвітні подорожі найцікавіше зі сторінок саме паперових книжок, які, здається, й самі зберігають на своїх палітурках вітри далеких мандрів. Ці відчуття нібито родом із дитинства, і вони залишатимуться з читачем і в дорослому житті.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank