ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РОДИННА ВИСТАВКА У ВІДДІЛІ МИСТЕЦТВ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 28 березня 2017, 19:31

vistavka reva

Надійці лише тринадцять, але її вироби з соломи є досить  майстерними. Поряд з її роботами  -  солом’яними   капелюшками, квітковими  композиціями,  віночками, прикрасами,  тваринками і  ляльками -  на виставці представлені  вишиті хрестиком картини  її бабусі Тамари Дмитрівни. Учні Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи № 4, які завітали до бібліотеки,  змогли познайомитися з родинною  виставкою і творчістю   юної майстрині  Надійки Рева.

Бабуся Тамара  Дмитрівна для Надійки є найближчою і найріднішою людиною. Її  любов і турбота  допомагають виховувати онучку  як щиру і добру  дівчину. І саме найсвітліші почуття і  ставлення  до навколишнього світу відчуваються в кожній роботі юної майстрині.  Перевагу вона надає соломоплетінню.

Розкрити  талант дівчини допомогли заняття з викладачами міського палацу дитячо - юнацької творчості «Горицвіт»  -  Анжелікою  Миколаївною  Мужель і Оленою Іванівною Чернишовою.  Сьогодні, займаючись у зразковому  гуртку «Рукоділля», дівчина  оволодіває іншими техніками декоративно-прикладного мистецтва.

Кожна  з робіт виставки по - своєму оригінальна і  має  окрему історію. Завдяки спілкуванню з  юною майстринею, школярі дізнались  скільки часу йде на виготовлення тієї чи іншої роботи. Як вдається  поєднати  українські національні традиції  з  сучасними поглядами на красу і оригінальність,  дитячу фантазію  з любов’ю  до української природи. Як  можна  здивувати ровесників  своїми  творчими роботами. І  що для Надійки є творчість.

У кожного з відвідувачів бібліотеки залишилось чимало незабутніх вражень.

Поринути  у дивовижний світ виробів родинної  виставки,  можна завітавши до  Відділу  мистецтв міської  бібліотеки  на вулиці Ярослава Мудрого.  Виставка   працюватиме  до 20 квітня. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank