ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КООРДИНАЦІЙНА РАДА. ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 29 березня 2017, 19:27

torg people

На засідання координаційної ради було запрошено фахівців не тільки міста, а й області, були представники громадських організацій. Адже проблема торгівлі людьми за останні два роки почала набирати обертів. Завідуючий сектором сімейної та тендерної політики та протидії торгівлі людьми Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Рахманінов відзначив, що минулоріч було зафіксовано тільки 5 таких випадків.

Мала кількість звернень пояснюється тим, що переважна більшість постраждалих – жінки та діти, люди бояться за своє життя. Останнім часом збільшилася кількість жертв серед чоловіків, і йдеться не тільки про трудову експлуатацію.

Переламати ситуацію можна тільки спільними зусиллями, з цим погоджуються всі фахівці. Велику увагу приділяють фахівці координаційної ради профілактичній роботі серед юнаків і дівчат, які часто ведуться на спокусливі пропозиції.

Учасники засідання відзначили, що головне зараз: зламати кригу страху і недовіри в людей, які  стали жертвами рабства. Адже покарати злочин можна лише тоді, коли він зафіксований. Тим, кому відомі такі випадки, радять звертатися до департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми або на урядову гарячу лінію – номер 1545

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank