Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
10 РОКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДИЗАЙН» КДПУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 29 березня 2017, 19:13

spec dizain

Відкриття нової спеціальності «Дизайн» десять років тому, на факультеті мистецтв КДПУ було подією яскравою та надзвичайно очікуваною, й не лише для фахівців, котрі прагнули поділитися набутими знаннями у сфері дизайну, а й для самих учнів.

Нині студенти мають можливість здобувати підготовку за такими спеціалізаціями як графічний дизайн, дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн одягу та аксесуарів.

10-тиріччя спеціальності «Дизайн» на факультеті мистецтв  відзначили відкриттям експозиції, до якої ввійшли дипломні дизайнерські проекти випускників та навчально-творчі роботи студентів. Представлено графічний дизайн, макети будівель, ландшафтний дизайн, дизайн одягу, тощо.

Окрім творчих навичок, майбутніх дизайнерів навчають культурі естетики, адже їх дизайнерські проекти мають гармонійно втілюватись у навколишньому середовищі. Те, як виховати високопрофесійних дизайнерів, обговорювали фахівці на Всеукраїнській науково-практичній конференції, що відбулася на факультеті мистецтв з нагоди святкування.

Експозиція дизайнерських робіт у виставковій залі факультету мистецтв КДПУ діятиме до 6 квітня.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити