Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОН. ПРОБЛЕМНІ РОДИНИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 30 березня 2017, 19:19

problemni rodini

Умови проживання,  виховання, розвиток та здоров’я, -  загалом атмосфера, в я якій виховуються діти,  хвилюють працівників різних структур. Особливий контроль над такими сім’ями тримають соцслужби, правоохоронні ограни, служби у справах дітей та освітяни. Лише у Центрально-Міському районі таких сімей 85 і в них виховуються 126 дітей. Невтішна статистика свідчить: практично 80% складають багатодітні та одинокі матері. На рейдово-профілактичне обстеження родин, які опинились у складних життєвих обставинах, виїхали працівники районної соціальної служби, служби у справах дітей,  відділу освіти, патрульної поліції та лікар-нарколог. Заплановано відвідати 4 родини.

Такий соціальний захист не рідко потрібний діткам, у яких батьки зловживають алкоголем. Так було й у цьому випадку. Що дітьми ніхто не займається, першими помітили в школі.

Троє діток зараз знаходяться в Центрі реабілітації.  Жінка говорить, дуже за ними сумує.

Збереження родини, де нормальні умови життя, як для дорослих, так і для дітей - одне з пріоритетних завдань профільних служб. Аби малеча повернулась в цю родину, матері необхідно навести лад в будинку та, головне, вилікувати алкогольну залежність.

За наступною адресою вдома нікого не було. Ця родина не менш проблемна. Мати 2-х дітей пиячить та відмовляється від лікування. Своїх дівчаток віддала бабусі, при цьому гроші на дітей залишає собі.

У будинку, де живе майже героїчна бабуся, Марія Федорівна  дітям комфортно та затишно. Життєрадісні та активні дівчатка вже відвідують дитсадочок, а найстарша збирається до школи.

Бабуся неохоче говорить про свою доньку, з усіма проблемами намагалась боротись самотужки, та знайомі родини повідомили службу у справах дітей, останні неабияк сприяли соціалізації дітей. Ймовірніше, таку горе-матір залишать батьківських прав.

Не рідко саме спільна біда єднає, і разом родина досягає позитивних результатів. У Даніїла лікарі знайшли вроджену патологію серця, яка потребувала негайного втручання, але потрібних коштів на лікування не було.

Повноцінне одужання та реабілітація пройшли завдяки небайдужим людям, які відгукнулись та допомогли Даніїлу. Він добре навчається та займається улюбленим видом спорту - тенісом.

Позитивний результат неабияк тішить відповідні служби, адже спільна робота кожного покликана вирішувати проблеми.

Про стан виконання батьківських обов’язків, повернення дітей в родину, рішення щодо обстеження говорили цього дня у Центрально-Міській райраді під час засідання профільної комісії, до складу якої ввійшли працівники комітету у справах сімї та молоді, відділу освіти, служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту, а також лікар та юрист.

Такий профілактичний захід спрямований більше на батьків, на те, як вони виконують свої обов’язки по відношенню до дітей. Адже так важливо, щоб діти росли у люблячій родині.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank