Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
П’ЯТИЙ МІСЬКИЙ КОНКУРС СКУЛЬПТУРИ «СКАРБИ КРИВОРІЖЖЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 28 березня 2017, 19:25

konkurs skulpturi

Для кожного з юних скульпторів  ліпка з глини чи пластиліну є улюбленим  заняттям. Але якщо для одних учасників  конкурсу  – це перше творче випробовування,  для інших -   бажання  покращити минулорічний результат. Отримавши  від організаторів  творчі  завдання,  діти  кожної  з вікових  категорій  працювали над окремою тематикою. 

Працюючи з ентузіазмом, наймолодші учасники  швидше за всіх  виконали творчі завдання. Кожна з їх  скульптур  символу  року - півника вирізнялась за зовнішністю,  характером і творчою ідеєю. Діти одинадцяти-тринадцяти років старанно робили фантастичні тварини невідомого світу.  Учасники інших  вікових категорій  працювали над ліпкою таріль  і рельєфу  на  українську тематику. Кожний з юних скульпторів  намагався передати  власні почуття,  красу  рідної природи,  колорит і національні українські традиції.

Цьогорічний конкурс  скульптури є п’ятим,  ювілейним. Не зважаючи на  невеликий період  свого існування, він має чимало прихильників і результатів. А проведення майстер-класів у  виставковій залі  дає  можливість   викладачам   шкіл міста  обмінятися досвідом  і отримати нові знання та навички  з виготовлення  скульптури. На думку журі конкурсу, і цього річ  учасники порадували  власними  творчими ідеями  і  якістю виконаних  робіт.

Переможцями конкурсу у різних вікових категорій  стали  вихованець гончарної студії Центрально-Міського району  Нікіта Кандиба, учениця  Криворізької  школи №11 Гришко Валентина,  вихованка   Криворізької школи №8 Радченко Анастасія   і учень  Криворізької музичної школи №3  Міткаленко Олександр . На думку журі,  вони та їх роботи є новим відкриттям  творчих ідей і досягнень юних талантів Криворіжжя.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank