ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРІВ З ЧЛЕНАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 19:01

zustr shkolyari

Бути небайдужим до людей, мати принципову  позицію і правдиво висвітлювати  події –  таким має бути журналіст, на думку  члена  Національної  спілки журналістів України  Івана  Найденка. Розповідаючи про специфіку роботи в  засобах  масової інформації,  він радо ділився з молоддю власним досвідом, говорив о проблемах молодих журналістів і пропонував власне бачення  їх вирішення.

До того, як обрати професію  журналіста, Іван Найденко виріс у  багатодітній  родині, працював  учнем  токаря  і  на  залізниці. Згодом   кореспондентом  в газетах «Червоний  гірник», «Криворізькі відомості». Працював над створенням  власних газет. У житті журналіста були і  труднощі,  і непередбачувані ситуації. Але як переконаний  Іван  Найденко,  його  оптимізм  і сильний характер  допомагають  розв’язати чимало людських і загальних міських  проблем. На думку журналіста, у  житті все є закономірним і  саме від  правильності   вибору професії залежить  майбутнє людини.

Член  Національної спілки журналістів України  Інга  Токар розповіла учням  про власне життя і   роботу   фотокореспондента.  Відповідаючи на питання учнів, вона дала практичні поради щодо  фотозйомки.

Творча зустріч з відомими  людьми Криворіжжя  залишила у школярів  чимало позитивних вражень.

Хочеться вірити, що небайдужі і енергійні молоді люди поповнять у майбутньому Національну спілку журналістів України і зокрема, Криворіжжя. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank