Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ДО 110 РІЧНИЦІ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АКАДЕМІКА МАЛАХОВА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 19:04

vistavka malahova

Академік, доктор технічних наук, професор Георгій Малахов залишив яскравий  слід в історії Криворіжжя. До війни працював головним інженером рудоуправління імені Дзержинського, в роки Другої Світової наближав перемогу на Байкальському руднику, впроваджуючи нову технологію видобування руди. Саме за його умілого керування на посаді ректора з 50-х до 70-х років минулого століття Криворізький гірничо-рудний інститут став одним із популярних вишів країни. паралельно він займався науковими дослідженнями. Ці важливі сторінки життя цієї видатної людини були представлені на міні-виставці музею.

Запрошені на захід викладачі КНУ та працівники інших підприємств міста з теплом і вдячністю згадували Георгія Михайловича, який підготував не одне покоління науковців. І зараз на працях Малахова вчаться нинішні студенти, які теж були запрошені на виставку.

Георгій Михайлович працював над створенням та удосконаленням засобів видобутку корисних копалин, обґрунтував методи розробки рудних родовищ, розробив удосконалені методи підривних робіт. Він є автором 360 наукових праць, Малаховим запатентовано 15 свідоцтв на винаходи. У 1967 році за видатні заслуги Георгія Малахова було обрано академіком Академії наук УРСР.

 «Людина йде, а добрі справи залишаються». Цю давню істину доводять реалії сьогодення. Академік Малахов зробив чимало для розвитку наукового та промислового життя Кривбасу, і викладачі КНУ відзначали, що єдине, чого б хотілося, так це виховати спеціалістів, котрі б могли повторити подвиг славетного науковця Георгія Малахова.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити