ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 квітня 2017, 19:00

books

У навчальних та культурних закладах у ці квітневі дні пропагується важлива роль дитячої книжки в духовному вихованні, не залишається осторонь і Україна. Але, хоча книгарні пропонують покупцю широкий вибір різних жанрів, ціна залишає бажати кращого. І тут на допомогу приходять дитячі бібліотеки. Протягом останніх років, завдяки допомозі обласних бібліотечних фондів та підтримці міських письменників, фонди криворізьких бібліотек почали активно поповнюватися, зараз є збірки на різний смак: детективи, фантастика, історичні романи. 

І сьогодні твори Андерсена зачаровують дітей та дорослих. Він, немов казковий чарівник, знав мову звірів та птахів, вчив розрізняти фальшиве добро від зла за допомогою таємного слова. ХХ століття подарувало дітям Пітера Пена, Мері Попінс, Хотабича, Гаррі Поттера та багатьох інших чудових героїв, вже не одне покоління захоплюється пригодами персонажами Толкієна, і сучасні діти – не виняток.

Заохочувати змалечку дітей до книжки стараються і вихователі дитсадків, і вчителі молодших класів. Адже вже доведено, що ті, хто любить читати, є більш ерудованими і грамотними учнями. А ще – книжка вчить любити й розуміти оточуючий світ, що теж дуже важливо.

І хоча зараз точиться прихована боротьба між друкованим та електронним словом, діти, які полюбили книжку в молодшому віці, таки зберігають їй вірність. Адже ніщо не може замінити загадки далеких мандрів, котрі дарують старі палітурки, і якщо батьки не полінуються відкрити свою улюблену колись книжку разом із дитиною, зможуть краще зрозуміти одне одного. Адже ніщо не зближує більше, ніж спільні враження та спогади – це підтверджують і досвідчені книголюби.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank