ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАЦГВАРДІЯ. ЧЕМПІОНАТ З МІНІ-ФУТБОЛУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 квітня 2017, 19:03

soldati futbol

Три дні на базі 4-ї Дитячо-юнацької спортивної школи точилися спортивні баталії у рамках Чемпіонату України Національної гвардії з міні-футболу. Змагання тривали в двох підгрупах – серед частин прямого підпорядкування та оперативно-територіальних об єднань. До останнього було невідомо, хто отримає переможний кубок, адже всі військові були підготовлені належним чином.

До фінальної частини потрапили  команда військової  частина номер 3022 з міста Шостка та команда, представлена військовослужбовцями з Дніпра. Як зазначає начальник військової підготовки та спорту військової частини-переможниці капітан Артем Силко, його підлеглі готувались до змагань протягом двох місяців.

Переможцями серед оперативно-територіальних об’єднань стали представники Західного ОТО Нацгвардії зі Львова. Вони майстерно перемогли своїх основних суперників з Південного та Східного ОТО.

Усі учасники залишилися задоволеними від самого процесу гри, цікавого спілкування та просто психологічно розвантажилися. У дні змагань військові стали звичайними чоловіками, що полюбляють грати у футбол, але вже завтра вони знову стануть на захист країни у зоні АТО.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank