ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МУЗЕЙ МАРМЕРА. ВИСТАВКА «ДІТИ – ЖЕРТВИ ГОЛОКОСТУ». (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 04 квітня 2017, 19:27

marmer diti

Виставку «Єврейські діти України – жертви голокосту» оцінили вже сотні українців, ії унікальність у тому, що вона представляє світлини малюків, загиблих в роки окупації, котрі були зібрані у приватних архівах їх рідних. Криворізький музей культури єврейського народу та історії голокосту Михайла Мармера прийняв 8 постерів: 50 фотографій дітей різного віку, деякі – зі своїми родинами. Статті, документи та світлини згруповані по регіонах: Київ – Бабин Яр, Галіція –Львівщина та Івано-Франківщина, Бессарабія – сучасна територія Одещини, Буковини та Придністров’я.

Першими відвідувачами виставки стали волонтери – учні Криворізької 8-ї школи. Оскільки Криворізький музей Михайла Мармера працює за європейськими екскурсійними методиками, адаптованими під вітчизняні реалії, захід розпочався не з екскурсії, а інтерактивної гри. Групи дітей аналізували світлини різних людей та родин, викладали своє бачення їх подальшої долі. Порівняння здогадок із правдою для багатьох стало потрясінням, майже всі криворіжці, зображені на фото, загинули в роки окупації. Цей перший досвід став дуже цінним для майбутніх юних екскурсоводів.

Проведений короткий інтерактив змусив дітей  подивитися на ці документи вже іншими очима. Особливість цієї виставки полягає в тому, що ії волонтерами є тільки діти, щоб їх підготувати, до інших міст приїздили спеціальні інструктори від  Українського Центру вивчення історії голокосту, у Кривому Розі цю місію доручили досвідченим фахівцям музею Михайла Мармера.

Побачити на власні очі ці епізоди минулого, які застигли у коротких кадрах,  трагедію, коли було винищене ціле покоління, мажуть всі бажаючі. Музей прийматиме як групи, так і індивідуальних відвідувачів. Найближчим часом юні волонтери –проводитимуть екскурсії вже самостійно. Виставка триватиме у вільному доступі до початку серпня. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank