ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МЕТА СОЦСЛУЖБ – ЗБЕРЕГТИ РОДИНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 05 квітня 2017, 19:18

socslugbi rodini

Соціальні служби міста майже кожного дня виявляють проблемні родини, підключають профільних фахівців для вирішення проблем у таких сім’ях. Не рідко причиною невдач стає зловживання алкоголем. В результаті страждають найбільш уразливі - діти. Богдан просить не показувати його обличчя, у Соціально-психологічному реабілітаційному центрі разом із братиком та сестричкою вже більше місяця. Раніше підліток не хотів ходити до школи, загалом не бачив мети. Нині ж у центрі він знайшов друзів та мріє стати гірником.

Тринадцятирічна Валентина захоплюється малюванням. Своєрідна арт-терапія заспокоює та розслабляє. Вона інсценізує персонажів казок, втілює їх емоції.

Комунікабельними, життєрадісними дітьми вони були не завжди. Психологи відзначають, аби налагодити контакт, застосовували різні методики. Адже вік підлітків непростий.

Третьокласник Валерій - творча дитина. Тут, у реабілітаційному центрі, йому до вподоби мистецтво, що розвиває увагу, моторику рук, естетичний смак.

Максимальний термін перебування у Соціально-психологічному реабілітаційному центрі – 9 місяців, в окремих випадках його подовжують чи скорочують. Та якщо за пройдений час батьки не виявили бажання повернути малечу, їх віддають в інші родини.

Соціальні служби виявляють родини, які опинились у складних життєвих обставинах, працюють індивідуально з дітьми та батьками. Та коли останні приділяють максимум зусиль, аби буквально взяти своє життя в руки: відмовитись від шкідливих звичок, навести лад в будинку та по-справжньому піклуватись про дітей, - зникають всі перешкоди та формальності. Адже соціальні служби покликані зберегти родину.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank