ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ. (БІБЛІОТЕКА №11) (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 06 квітня 2017, 19:25

prav dopomoga

У Кривому Розі правову допомогу для пересічних громадян збираються зробити більш доступною, а спосіб її отримання – простішим, зокрема, – через бібліотечну мережу. Такий тандем у вирішенні правового питання передбачає надання  юристами – консультацій, а працівниками бібліотек – друкованої інформації даної  тематики. До того ж, відповідно до Стратегічного плану розвитку міста, до 2025-го року бібліотеки перетворюються в культурно-просвітницькі центри та соціокультурні простори. Інформаційно-правовий центр «Правам людини – належну увагу», над створенням якого триває наразі робота, – один з перших кроків у цьому напрямку.

Поки що триває  робота щодо виявлення правових потреб населення, далі – розроблятимуть план конкретних заходів, спрямованих на підвищення правової спроможності громадян. Серед найактуальніших питань, з якими найчастіше звертаються, – створення ОСББ, відносини з підприємствами-надавачами послуг (житлово-комунальних, зокрема), заборгованість перед банками, поновлення на роботі.

Центр правової інформації, передбачається, стане місцем, де проходитимуть правоосвітні заходи, забезпечуватиметься робота медіа-клубу про права людини, розповсюджуватиметься інформація про захист прав криворіжців. Вже зараз у міській бібліотеці діє тематична виставка друкованої літератури. Експонати красномовно відображають нагальну потребу обізнаності у своїх правах. Адже, як говорить один із запропонованих плакатів, – «незнання законів не звільняє від беззахисності».

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank