ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДОВІРА ДО МЕДИКІВ ТА ЗНАЧИМІСТЬ ЗДОРОВ’Я (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 07 квітня 2017, 19:12

medic

Кожен другий хворий в Україні відмовляється від лікування через високі ціни на ліки – результати дослідження за минулий рік у період з квітня по вересень оприлюднили на офіціному сайті МОЗ України. У повідомленні йдеться: майже 70% хворих займаються самолікуванням, не звертаючись за допомогою до лікарів. Есперти узагальнили ряд причин такої ситуації: корупція у лікарнях, недовіра до медперсоналу, брак коштів на лікування, поради  знайомих вживати більш бюджетні ліки. При цьому пацієнти скаржаться на підробки та неякісні ліки у галузі фармації.  Ми поцікавились феноменом самолікування у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №6, в  склад якого входять 9 амбулаторій, загалом заклади обслуговують населення Центрально-Міського та частково Інгулецького районів, понад 105 тисяч криворіжців.

Про ставлення до  традиційного лікування та самолікування запитали й у криворіжців.

А ще самолікуванням називають здоровий спосіб життя, помірне заняття спортом та комплексне харчування. Вчасне проходження щорічної діагностики на туберкульоз – запорука не тільки здоров’я людини, а й її оточення.

Українці зможуть безкоштовно або з незначною доплатою отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми. З 1-го квітня поточного року триває впровадження програми «Доступні ліки». На її реалізацію Уряд виділив 500 мільйонів гривень. Ці кошти розподілені Міністерством охорони здоров’я по регіонах. За офіційною статистикою за минулий рік у Кривому Розі на обліку у медзакладах міста перебували понад 200 тисяч громадян з такими хворобами.

Допомога лікарів передбачена державою. Але якщо людина відчуває певну слабкість чи симптоми, визначити самотужки діагноз та подальше лікування практично неможливо.  Для цього варто звертатись за фаховою консультацією до лікарів. Аналізи первинної діагностики: загальний аналіз крові та сечі, визначення рівня цукру, холестерину, білірубіну,  маркерів гепатитів, ВІЛ-інфекції для пацієнта нічого не коштують.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank