Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРІВ З ЧЛЕНАМИ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ КРИВОРІЖЖЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 10 квітня 2017, 19:17

zustric jurnalisti

Активна життєва позиція, гарна освіта і бажання завжди бути  у вирі подій  є основними у професії  журналіста. В цьому  переконаний член Національної спілки  журналістів України  Микола Крамаренко. На його думку, освіта у Київському університеті імені Шевченка, де він колись навчався,   дає можливість отримати   ґрунтовні знання і професійні навички. Микола  Володимирович  розповів юнкорам  про власний досвід,  історію створення і тематику «Домашньої газети». Звернув увагу на  роботу  досвідчених колег з редакції.

Найцікавішим, на  думку Миколи  Крамаренка, є збір матеріалу до газети, а найважчим -  написання статей,   робота над  подачею матеріалу  і  власним  стилем. Розкриваючи секрети майстерності професії  – Микола  Володимирович дав поради майбутнім журналістам .

З кожним роком журналістика стає більш мобільною і вимагає працьовитості  від всіх, хто належить до  цієї  сфери.

Юні журналісти   відвідали Криворізьку  міську друкарню. Завдяки  екскурсії  та спілкуванню з її  працівниками  учні дізнались про дев’яностолітню історію підприємства  і  специфіку виготовлення газет,  журналів  та інших  видів поліграфічної продукції. Найбільш схвилювали  підлітків  проблеми  друкарні, яка опинилась під закриттям, і  подальше майбутнє працівників друкарні.

Хочеться вірити, що до думок молоді прислухаються дорослі  і долучаться до вирішення долі підприємства і працівників міської друкарні.