Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ. СУБОТНИК. PDF Друк
Понеділок, 10 квітня 2017, 19:19

ekoproek

Традиційна символіка суботників – віники, граблі, лопати та відра. Саме таким знаряддям озброївся десант добровольців, який суботнього дня «окупував» півострів Дозвілля у Центрально-Міському районі – парк  імені Гагаріна. На містку, що на вході до парку, вправно орудували віниками школярі та педагоги Криворізької спеціалізованої школи № 20.

Як з’ясувалося, у такий спосіб дружній колектив школи складав своєрідний тест на відданість рідному місту.

від гурту патріотів 20-ї школи намагаються не відставати і студенти Українського політехнічного технікуму.

Прибирання територій можна вимірювати не тільки квадратними метрами, а й кілограмами.

Тут на місці чуємо варті уваги пропозиції.

Від людей, що майже поруч, дізнаємося про акцію «Чисте серце – чисте місто». Релігійна громада переконує нас у цьому конкретною справою.

На благо району старанно працюють і вчителі другої, 28-ї Криворізьких загальноосвітніх шкіл, дитсадка № 3, впорядковуючи територію скверу по вулиці Калнишевського, вчителі та учні Криворізької загальноосвітньої школи № 60, на дитячому майданчику та прилеглій території по вулиці Українській, працівники служби у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, активісти Криворізького об’єднання інвалідів та ветеранів Чорнобиля.

Чиновники Центрально-Міської районної у місті ради називають День довкілля святковим.

Людина, яка себе поважає, живе, зазвичай, у комфортному середовищі. А це означає, передусім, - чистому, охайному, впорядкованому власними руками. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank