Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБРАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ СУСПІЛЬНОГО МОВЛЕННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 11 квітня 2017, 19:00

suspilne

З восьми претендентів головою правління Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано Зураба Аласанію. До цього він працював у медіасистемі теж у якості керівника – гендиректором Національної телерадіокомпанії України.  У листопаді 2016-го  року Зураб Аласанія за власним бажанням залишив посаду. Тоді він заявив про неможливість здійснювати свою діяльність прозоро. А цьогоріч екс-керівник НТКУ взяв участь у конкурсі на посаду керівника суспільного мовлення.

Новообраний голова вже озвучив перші кроки на шляху реформи. Це формування нової команди, активна робота у сфері публічних комунікацій та переформатування бюджету НСТУ. Власне, ці напрямки роботи Зураб Аласанія раніше оприлюднив у своїй стратегії реформи суспільного, яку він впродовж 20-ти хвилин презентував членам Наглядової ради. Після презентації йому поставили 27 запитань щодо реформи суспільного мовника.

Зокрема, Зураб Аласанія хоче запровадити альтернативну систему вимірювання рейтингів суспільного мовника. Згідно стратегії, три людини в правлінні будуть займатися виключно контентом, а водночас НСТУ буде розробляти інший механізм вимірювання рейтингів  – через соцопитування.

Зураб Аласанія  пропонує майже вдвічі зменшити штат НСТУ. Оптимізація штату розпочнеться з першого дня його роботи на посаді голови правління і триватиме 4 роки. Медіаменеджер планує запуск першого етапу кількісного скорочення не тільки людей, а й філій, і об’єднання їх у великих регіональних мовників. Паралельно це і дасть можливість структурувати бюджет суспільного.

У пріоритеті суспільного – незалежність, відкритість, рівновага та просвітництво, а девіз – складні речі доступною мовою. Cуспільне буде концентруватися не на кількості, не на годинах мовлення, а на якості контенту.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank