Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИКОНКОМ. СТАН РОЗРАХУНКІВ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 12 квітня 2017, 19:59

subsidiy

Основне питання порядку денного засідання виконкому  стосувалося стану розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги та енергоносії. Начальником управління економіки Тетяною Підпалько названо загальну суму боргу підприємств-надавачів комунальних послуг за спожиті енергоресурси. Станом на початок квітня вона становила  4,4 мільярди гривень з урахуванням штрафних санкцій. Найбільшу питому вагу в структурі заборгованості – майже 80% – складає борг за природний газ.

Однією з причин незадовільного рівня оплати підприємствами-надавачами комунальних послуг за енергоносії названо значну заборгованість населення перед ними. Станом на початок березня поточного року вона перевищила 1 мільярд. 
З-поміж заходів, передбачених рішенням виконкому, – ті, які вже застосовуються, зокрема, ведення претензійно-позовної та роз’яснювальної роботи.

12 питань до порядку денного цього разу було внесено управлінням благоустрою та житлової політики. Майже усі вони стосувалися встановлення нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються населенню Кривого Рогу управляючими компаніями: «Комбінат благоустрою», «Послуга», «Сітісервіс-КР», «Уют-2011», «Дивобуд», «Житлосервіс-КР», «Домком», «Житлокомцентр» та «Домініум». Невдоволені таким станом справ громадськы активісти протягом засідання намагалися потрапити до зали, але їм це так і не вдалося.

Хоча тим, хто знаходилися всередині, навіть через зачинені двері було чутно їх емоційні промови паралельно з мовою доповідачів з трибуни.  Правом слова скористалися депутати міськради, які  цього разу також прийшли на засідання.

Головуючий засідання, в.о. міського голови Сергій Маляренко, також наголосив на першочерговій відповідальності у цьому питанні саме контролюючих органів. А щодо зміни тарифів, зазначив, що таке рішення вимушене і в ньому важливо  витримати золоту середину.
Представники компаній-управителів спробували обґрунтувати необхідність підвищення тарифів на їх послуги, мовляв, для того, аби вони були якісними, потрібно виконувати всі договірні відносини і перед споживачами і перед підприємствами, які ці послуги надають спільно з ними.
Сергій Маляренко наголосив на тому, що прийнятий тариф є граничним і не може перевищувати передбачену вартість.

Попри хвилю невдоволень, рішення про встановлення тарифів таки було прийняте. Єдине, що може певним чином втішити невиправдані надії активістів – намір посиленого контролю за діяльністю компаній-управителів з боку міської влади. Сергій Маляренко пообіцяв, що серед управляючих компаній проводитиметься рейтинг з метою моніторингу їх роботи. Щоправда, не згадано про те, у який саме спосіб будуть це робити і хто оцінюватиме якість роботи – міська влада чи мешканці. Керівників, які опинятимуться в трійці останніх, за словами в. о міського голови, будуть міняти. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank